Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

Наказ Корецької міської ради Рівненської області, відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту
" Про проведення громадських проєктів рішень Корецької міської ради щодо реорганізації та перепрофілювання ( зміни типу) закладів освіти Корецької територіальної громади".

23 лютого 2022 о 10:39 | Горкун М. С. | немає коментарів

Заходи до Дня Землі
Щорічно 22 квітня відзначається Міжнародний День Землі - свято, що ознаменувало початок сучасного екологічного руху. Мета цього дня - звернути увагу на проблеми навколишнього середовища.
22 квітня в нашій школі відзначили Всесвітній День Землі! Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Тому учні 7-9-х класів під керівництвом учителя біології Якимчук В.І.зібралися на екологічні змагання“Доля планети в наших руках!”, щоб ще раз нагадати всім про необхідність збереження навколишнього середовища і планети в цілому. Під час гри команди виконували поставлені завдання та гідно проходили кожні етапи роботи. Учні показали свою кмітливість, спритність, швидкість, бажання перемагати та працювати разом.
Учні 3 та 7 класу під керівництвом учителя географії та хімії Жовнерук Н.А. провели екологічну мандрівку « Подорож планетою Земля», підготували проєкти про важливість охорони природних ресурсів.

22 квітня 2021 о 17:16 | Горкун М. С. | немає коментарів

Як можна уникнути ризику зараження?
Ось чотири запобіжні заходи, яких ви та ваша сім’я можете вжити, щоб уникнути зараження:

1.Часто мийте руки, використовуючи мило та воду або спиртовмісні засоби для миття рук.
2.Прикривайте рот і ніс при кашлі або чханні суглобом ліктя або серветкою і викидайте серветку у смітник, що закривається кришкою.
3.Уникайте тісного контакту з усіма, хто має симптоми застуди або грипу.
4.Негайно звертайтеся до лікаря, якщо у вас підвищена температура, кашель або якщо ви відчуваєте, що вам важко дихати.

4 лютого 2021 о 18:26 | Горкун М. С. | немає коментарів

До уваги батьків майбутніх першокласників!
Триває реєстрація заяв на зарахування до першого класу Крилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на 2020-2021 навчальний рік. Зарахування до 1 класу буде відбуватися без конкурсу на підставі сканованих копій документів, надісланих до закладу електронною поштою.
У зв’язку із дистанційною роботою запис можливий за допомогою:

- е-листуванням за адресою ivanna_78@meta.ua;
- за номером 0678939377 (Іванна Василівна).
Після завершення карантинних обмежень, підтвердіть електронну заяву оригіналами та копіями документів. Медичну довідку також можна оформити та подати до навчального закладу після завершення карантину.
Бажаємо всім здоров’я та гарного настрою!

7 травня 2020 о 21:40 | Горкун М. С. | немає коментарів

Адміністрація Крилівської ЗОШ нагадує батькам майбутніх першокласників терміни подання заяв на зарахування до першого класу. Інформація стосується тих, хто проживає на території обслуговування освітнього закладу.До відома батьків майбутніх першокласників, що проживають на території села Крилів.
Шановні батьки, заяви на зарахування дітей до першого класу 2019–2020н.р. приймаються з 30.04.2019 по 31.05.2019 включно.
Медогляд діток в Корецькій РЦЛ батьки проводять самостійно в зручний для них час.
Ми чекаємо на вас і ваших діток.

11 квітня 2019 о 17:47 | Горкун М. С. | немає коментарів